Kolory aury - co oznacza złoty kolor w aurze

Wielu naukowców, zwłaszcza fizyka kwantowego, akceptuje fakt, że wszystko we wszechświecie emituje energię. Wiedzą o tym, ponieważ energia może być wykryta przy użyciu zaawansowanych technologii bioelektrycznych. Jedną z tych technologii jest fotografia Kirlian.

Jak zmieniły się kolory aury (według Rosalyn Bruyere, słynnej żarliwości w Laboratorium Energii Ludzkiej UCLA), zmiany miały miejsce w falach elektromagnetycznych czakr, mierzonych za pomocą EMG. Te zmiany EMG były równoczesne z zmianami koloru i odpowiadały idealnie długości fali nowego koloru w aurze (każdy kolor ma niepowtarzalną długość fali).

Twoja aura zawiera wiele różnych pasm. Jedna lub najbliższa osoba, najbliższa twojemu organizmowi, ujawnia twoje priorytety, sposoby przetwarzania życia i podstawowy cel bycia na tej planecie. To są twoje kolory życia. Te zespoły zazwyczaj nie zmieniają się. Zewnętrzne zespoły aury często jednak zmieniają kolory i pozycje, odzwierciedlając to, co dzieje się w danym momencie.

Najpierw spróbuj wizualizować aurę używając poczucia widzenia. Umieść się przed lustrem z białym lub neutralnym tłem za sobą, aby wyeliminować zakłócenia. Skoncentruj się na czole przez około minutę, a niech twoje oczy się zrelaksują. Zaczynasz zobaczyć wrażenie halo wokół głowy, zaczynając od delikatnego, białego światła. Zachowaj ostrość w tym samym obszarze, a wkrótce zobaczysz kolor. Po skupieniu się przez dłuższy czas uważaj na postacie, które wydają się negatywne od rzeczywistej barwy aury.

Uważa się, że ludzka aura składa się z 15 różnych warstw kolorów energii, które są ze sobą połączone. Większość nauk ludzkiej aury koncentruje się często na pierwszych 7 warstwach ludzkiej aury. W tym artykule pójdziemy trochę dalej, badając pierwsze 12 warstw aury, ich kolory i znaczenia. Pierwsza warstwa ludzkiej aury jest warstwą najbliżej ciała.Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kolory aury – jak odczytywać ich znaczenie