Obserwując kolory aury

Wielu naukowców, zwłaszcza fizyka kwantowego, akceptuje fakt, że wszystko we wszechświecie emituje energię. Wiedzą o tym, ponieważ energia może być wykryta przy użyciu zaawansowanych technologii bioelektrycznych. Jedną z tych technologii jest fotografia Kirlian.

Różowy: Aby uzyskać czysty różowy, musisz wymieszać purpurę (najwyższą częstotliwość, jaką postrzegamy) na czerwono (najniższa częstotliwość). Różowa Aura wskazuje, że człowiek osiągnął idealną równowagę między świadomością duchową a materialną egzystencją. Najbardziej zaawansowani ludzie mają nie tylko żółty halo wokół głowy (trwały silny punkt w aurze), ale także duża różowa aura rozciągająca się dalej. Różowy kolor w aurze jest dość rzadki na Ziemi i pojawia się tylko jako tymczasowa myśl, nigdy nie jako silny punkt w aurze.

Kolory aury są tworzone w bardzo podobny sposób jak dźwięki. Wraz z dźwiękiem im szybciej wibracje, tym wyższa częstotliwość dźwięku. Wibracje nut basu na fortepianie odbywają się wolniej niż w wysokich C. Podobnie, gdy fale energii, które tworzą aurę, zmieniają szybkość wibracji, kolory zmieniają się. W aurze, wolniejsze wibracje tworzą czerwony i pomarańczowy. Większe wibracje tworzą niebieski, fioletowy i indygo. Nagranie basu nie jest lepsze ani gorsze od wysokiej notatki. To tylko inny dźwięk. Podobnie pomarańczowy w aurze nie jest lepszy ani gorszy niż niebieski. Różne kolory wskazują na nasze różne pragnienia dotyczące różnych doświadczeń na naszej planecie. Życie byłoby przyziemne i mało inspirujące, gdybyśmy mieli takie same kolory aury, jak piosenka byłaby monotonna, gdyby była tylko jedna nuty.

Odpowiedź: To bardzo dobre pytanie, a odpowiedź brzmi tak! Jednak zwierzęta mają różne kolory aury niż ludzie. Zwierzęta mają srebrzyste aury, co znaczy, że wiedzą, że są zwierzętami lub mają złote żółte aury, co oznacza, że ​​są ludźmi. Jedynym wyjątkiem są delfiny, które mają te same kolory aury co ludzie. Dlatego są tak inteligentni i mają tak zróżnicowane osobowości.

Być logiczne i analityczne. Ich decyzje rządzą głową, a nie sercem. Ze względu na swoje skłonności do pracy zawodowej, są znane, aby umieścić pracy przed osobistych relacji. Kiedy podkreślił, co może być dość często, wycofują się do swoich muszli i wycofują się. Myślenie poza pudełkiem i zbliżanie się do nietypowych nieortodoksyjnych rozwiązań to najwyższa jakość osoby żółtej aury.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kolory aury – jak odczytywać ich znaczenie