Kolory aury – jak odczytywać ich znaczenie

Kolory aury zapewniają przewodnik w zrozumieniu naszych emocji, świadomości, procesów energetycznych i centrów. Podobnie jak w przypadku każdego systemu klasyfikującego osoby według cech osobowości, nie ma lepszego niż "lub gorsze niż" aury. Twoja aura może zawierać różne kolory, ale zwykle dominuje jeden kolor.

Aury niektórych ludzi są grube, duże i pełne informacji, podczas gdy inne "są cienkie i małe rozmiary wskazujące na niedożywione i niespełniające życia". Kształt aury ukazuje ogólne zdrowie i samopoczucie jednostki. Pokazuje obszary ciała, w których dana osoba trzyma stres. Gruby teksturowany aur wskazuje na możliwość wyszukiwania w sobie informacji, aby rozwiązać własne problemy. Aura ma również wzór przepływu lub kierunek, w którym cząsteczki przepływu światła. Aktywny wzór oznacza, że ​​człowiek ma pozytywne nastawienie do życia i żyje w sposób zdrowy. Każda aura również emituje wysokie tony brzmienia. Są to składniki aury, które łączą się w celu stworzenia symbolicznego języka, który może interpretować ktoś, kto widzi aurę i zna ten język.

To naukowe wyjaśnienie, ale jak wspomniałem wcześniej, niebieski jest prawdziwym kolorem słońca, a także kolorem planety Jowisza, który jest władcą wielkich myśli i uprzejmości. Prawie każdy rodzaj błękitu jest dobry, ale najgłębsze odcienie są najlepsze. Jasnoniebieski wskazuje na małą głębię, ale walkę w kierunku dojrzałości.

Interpretuj różową aurę. Ci, którzy czytają różowe aury określili te osoby jako hojną, kochającą, troskliwą, lojalną, zdrową i romantyczną. Zazwyczaj, gdy znajdzie swojego partnera, pozostają lojalni. Zazwyczaj witają rodziny i przyjaciół w ich domach i mogą być uprzejmi gospodarze. Wydaje się, że mają wysokie moralności i nie mają tendencję do stania się niesprawiedliwości na świecie.


Kolory w aurze mogą różnić się intensywnością i stać się jaśniejsze lub ciemniejsze w zależności od fizycznych, emocjonalnych, umysłowych i duchowych wpływów. Na przykład problemy zdrowotne fizyczne, a także psychiczne lub emocjonalne cierpienia mogą powodować, że aura staje się nudna lub cienka z czarnymi lub innymi ciemniejszymi barwami w pobliżu dotkniętego obszaru (często w obszarze czakry związanej z problemem). Kiedy osoba doświadcza pozytywnych myśli lub emocji, takich jak miłość, często mają one jasne kolory złota lub różu w ich aurze. Kolory Aury mogą mieć wpływ na poziom duchowości lub poczucie przynależności. Duchowe mistrzy są często postrzegane i przedstawiane w grafice z intensywnie oświetlonymi aurami wokół nich lub promieniami białego, złotego lub purpurowego światła wokół trzeciego oka lub czakry koronowej.

Komentarze